Menu

Czego jeszcze nie wiesz o Need for Speed Hot Pursuit Remastered

Need for Speed Hot Pursuit Remastered to odświeżona wersja gry wyścigowej z 2010 roku, oferująca poprawioną oprawę graficzną oraz zawartość podstawki oraz każdych dodatków. Remaster został opracowany przez studio Stellar Entertainment.

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered to remake jednej z odsłon popularnej serii wyścigowej, która oryginalnie Need for Speed Heat Pobierz trafiła m.in. na pecety i konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360. Produkcja odznacza się poprawioną oprawą graficzną oraz oferuje nową zawartość. Gra została zaprojektowana przez studio Stellar Entertainment (twórców udanego Burnout Paradise Remastered). Wydawcą jest koncern Electronic Arts.

Mechanika rozgrywki Need for Speed: Hot Pursuit Remastered nie różni się z tego, co potrafimy z ważnej gry – są to konkursy w zgodzie ucieczek przed policją. Tytuł charakteryzuje się zręcznościowym modelem jazdy i organizuje na widowiskowości. Zlokalizujemy w nim bardzo dużych scen, i nawet specjalne umiejętności. Na liście dostępnych samochodów znalazło się aż 77 pojazdów, w współczesnym m.in. Aston Martin DBS Volante, Chevrolet Camaro SS, Lamborghini Countach 5000 QV czy Maserati GranTurismo S.

Produkcja oferuje zawartość podstawowej wersji gry, a jeszcze pięciu DLC: SCPD Rebel Racer Pack, Super Sports Pack, Armed & Dangerous Pack, Lamborghini Untamed Pack i Porsche Unleashed Pack. W remasterze znajdziemy też trzydzieści nowych wyzwań, które powinny ucieszyć miłośników wbijania platyn.

W Need for Speed Hot Pursuit Remastered możemy działać zarówno samotnie, jak i z różnymi. Tytuł posiada funkcję cross-play, umożliwiającą grę z właścicielami innych platform. Nie zabrakło też systemu Autolog, umożliwiającego asynchroniczną rywalizację z własnymi przyjaciółmi.

Oprawa graficzna NFS Hot Pursuit Remastered została poprawiona, żeby idealnie wybrać do standardów 2020 roku. Gra obsługuje oraz większe rozdzielczości.

Tryb gry: single / multiplayer

Tryb multiplayer: Internet

Liczba graczy: 1-8

Go Back

Comment

Blog Search

Blog Archive

Comments

There are currently no blog comments.